Verslagen

 

 

Canicross Uitbergen, bike jöring 2013

Distance: 5,80 km

Cat. Bike hommes/mannen
Nés/geboren avant/voor 1999

 

1

301

Wery

Philippe

1967

Tym

11:11,72

31,07 km/h

2

303

Natalis

Benoît

1987

Sid

12:04,60

28,80 km/h

3

305

Leyon

Robin

1989

Iota

12:37,15

27,58 km/h

4

304

Verloigne

Jan-Willem

1972

Moose

13:21,46

26,07 km/h

5

302

Arijs

Bart

1968

Pollux

18:22,26

18,95 km/h

6

321

De Wachter

Jef

1972

Gangster

19:20,22

18,00 km/h

7

319

Geerwaert

Filip

1975

Fango

23:08,57

15,03 km/h

 

Cat. bike dames/damen
Nées/geboren avant/voor 1999

 

1

309

Philippaerts

Tessa

1992

Yukon

12:42,48

27,40 km/h

2

308

Deriemaecker

Ineke

1996

Korr

13:44,23

25,34 km/h

3

306

Caudron

Milly

1971

Diwouy

13:51,92

25,10 km/h

4

310

Frix

Elke

1981

Jilly

13:56,52

24,95 km/h

5

307

Van Laecken

Nathalie

1975

Vedett

15:25,50

22,55 km/h

6

318

Deriemaecker

Femke

1994

Max

15:37,28

22,28 km/h

7

311

Didier

Magda

1951

Kika

16:22,12

21,26 km/h

8

313

Beele

Tine

1988

Moss

17:13,10

20,21 km/h

9

320

Thijs

Dorien

1989

Nahnoe

20:08,16

17,28 km/h

10

312

Peeters

Karin

1963

Nike

ABANDON

 

 

Canicross van Uitbergen, lange afstand 2013
Cat. Seniors hommes/mannen
Nés/geboren de/van 1974 à/tot 1994
Afstand: 6,12 km

 

1

6

Van De Putte

Cédric

1990

Drago

17:25,58

21,07 km/h

2

23

Van Oost

Tony

1975

Kunta

19:21,16

18,97 km/h

3

15

Timmermans

Alain

1978

Lenna

20:25,01

17,99 km/h

4

21

Rusch

Sven

1980

Jirko

21:02,66

17,45 km/h

5

52

Beullens

Dirk

1974

Kwatta

22:01,30

16,67 km/h

6

36

Andries

Nigel

1979

Gitte

23:14,31

15,80 km/h

7

12

Louis

Cédric

1985

Falco

24:16,79

15,12 km/h

8

39

Veekmans

Wim

1978

Atmoz

24:54,09

14,75 km/h

 

 

Cat. Seniors dames/damen
Nées/geboren de/van 1974 à/tot 1994
Afstand: 6,12 km

 

1

10

Schoonbaert

Kirsten

1993

Luanrio

22:52,67

16,05 km/h

2

11

Lemaire

Christelle

1976

Gamin

23:10,67

15,84 km/h

3

51

Frix

Elke

1981

Lalou

23:55,32

15,35 km/h

4

35

Van Havere

Laura

1993

Aika

24:42,16

14,86 km/h

5

1

Grandmont

Sabine

1976

Basta

25:20,34

14,49 km/h

6

4

Denenbourg

Birgit

1994

Coyote

25:39,31

14,31 km/h

7

45

Vandevelde

Jo

1986

Turbo

25:48,60

14,23 km/h

8

50

Van Laecken

Nathalie

1975

Melvin

28:33,92

12,85 km/h

9

19

Deborger

Ilse

1986

Emmy

28:42,54

12,79 km/h

10

16

Van Den Steen

Evi

1981

Ayla

30:27,64

12,05 km/h

11

3

Perrot

Céline

1992

Kasaï

32:09,17

11,42 km/h

12

37

Deriemaecker

Femke

1994

Ash

N.C.

 

 

Cat. Vétérans 1 hommes/mannen
Nés/geboren de/van 1964 à/tot 1973
Afstand: 6,12 km

 

1

31

Preuveneers

Gunter

1969

Joggy

19:35,07

18,75 km/h

2

29

Oyaert

Eric

1968

Ice

30:31,74

17,89 km/h

3

49

Maury

Fabian

1973

Kuma

21:21,28

17,20 km/h

4

32

Antoine

Roger

1964

Layka

23:19,85

15,74 km/h

5

40

Soenen

Martin

1965

Zora

23:47,53

15,43 km/h

6

26

Van De Steene

Roeland

1965

Dali

25:15,61

14,54 km/h

7

47

Truyen

Stefan

1973

Quin

26:32,98

13,83 km/h

8

44

Lesurpied

Antoine

1971

Loulou

26:45,29

13,72 km/h

9

46

Hellebaut

Chris

1968

Kaya

26:49,10

13,69 km/h

 

 

Cat. Vétérans 1 dames/damen
Nées/geboren de/van 1964 à/tot 1973
Afstand: 6,12 km

 

1

34

Caudron

Milly

1971

Bono

26:54,77

13,64 km/h

2

20

Lemmens

Martine

1964

Kena

28:13,68

13,01 km/h

3

42

Wery

Anne-Marie

1965

Kiara

30:57,10

11,86 km/h

4

48

Friet

Yolande

1968

Spickel

31:08,69

11,79 km/h

5

41

Vandervennet

Ann

1973

Ikado

31:36,37

11,62 km/h

6

33

Hazard-Lairin

Joëlle

1968

Just

31:39,29

11,60 km/h

 

Cat. Vétérans 2 hommes/mannen
Nés/geboren avant/voor 1964
afstand: 6,12 km

 

1

13

Vandueren

Marc

1963

Doka

19:18,88

19,01 km/h

2

2

Bosmans

Patrick

1963

Ben

19:35,75

18,74 km/h

3

18

Lemmens

Danny

1963

Torok

20:39,58

17,77 km/h

4

43

Van Cauteren

Toon

1961

X

21:43,01

16,91 km/h

5

25

Tuyls

Bruno

1955

Cleo

25:49,63

14,22 km/h

6

9

Dauwens

Ivan

1957

Xena

27:59,78

13,12 km/h

7

17

Joachim

Michel

1953

Nelson

30:15,96

12,13 km/h

 

 

Cat. Vétérans 2 dames/damen
Nés/geboren avant/voor 1964
Afstand 6,12 km

 

1

8

Duchateau

Christine

1958

Farah

27:08,39

13,53 km/h

2

5

Van Bets

Christel

1961

Nike

28:45,12

12,77 km/h

3

24

Van Achter

Ingrid

1956

Cocomo

29:04,28

12,63 km/h

 

Cat. Juniors garçons/jongens
Nés/geboren de/van 1995 à/tot 1998
Afstand 6,12 km

 

1

28

Oyaert

Miguel

1998

Jarco

21:06,79

17,39 km/h

2

7

Arijs

Robin

1998

Hribek

21:41,30

16,93 km/h

3

30

Degols

Benjamin

1996

Flor

22:49,49

16,09 km/h

4

38

Nyssen

Thomas

1995

Sinaï

23:14,11

15,80 km/h

5

27

Selleslagh

Sander

1998

Joepy

24:29,15

15,00 km/h

 

 

Cat. Juniors filles/meisjes
Nées/geboren de/van 1995 à/tot 1998
Afstand 6,12 km

 

1

22

Deriemaecker

Ineke

1996

Galippette

24:25,44

15,03 km/h

 

Canicross van Uitbergen, korte afstand

Adultes (juniors + seniors)
Cat. Court  adultes homes/mannen
Nés/geboren avant/voor 1999
Afstand 2,70 km

 

1

220

Gyselinck

Stijn

1990

Lorko

07:52,72

20,56 km/h

2

237

Van Oost

Tony

1975

Moose

08:07,46

19,94 km/h

3

193

Veekmans

Wim

1978

Mika

08:22,80

19,33 km/h

4

210

Nyssen

Thomas

1995

Kozak

08:26,82

19,18 km/h

5

221

De Peuter

Bjorn

1987

Kyona

08:45,64

18,49 km/h

6

232

Hendrickx

Roy

1989

Leffe

09:46,81

16,56 km/h

7

230

Michotte

Pieter

1991

Lou

10:39,75

15,19 km/h

8

228

Stuerebaut

David

1979

Hippie

10:41,88

15,14 km/h

9

234

Louis

Cédric

1985

Mistic

11:34,21

14,00 km/h

10

204

Selleslagh

Sander

1998

Grazy

12:11,31

13,29 km/h

11

200

Rochtus

Kevin

1984

Diesel

13:28,59

12,02 km/h

12

229

Klick

Diego

1998

Aisha

13:44,35

11,79 km/h

13

226

De Mulder

Ruben

1989

Flo

16:22,95

9,89 km/h

 

 



 

 

Cat. Court dames/damen
Nées/geboren voor/avant 1999
Afstand 2,70 km

 

1

238

Philippaerts

Tessa

1992

Yukon

08:24,35

19,27 km/h

2

189

Bosmans

Sofie

1993

Kia

09:20,32

17,35 km/h

3

218

Jacob

Ann

1979

Ash

09:31,61

17,00 km/h

4

225

Denenbourgh

Birgit

1994

Kika

10:06,29

16,03 km/h

5

216

Lemaire

Christelle

1976

Bieber

10:32,73

15,36 km/h

6

236

Raeman

Nassera

1994

Fury

10:34,21

15,33 km/h

7

186

Beele

Tine

1988

Ruby

10:54,33

14,85 km/h

8

187

Grandmont

Sabine

1976

Basta

11:21,91

14,25 km/h

9

235

Vandevelde

Jo

1986

Emmy

11:27,14

14,15 km/h

10

196

Van Den Steen

Evi

1981

Leki

12:01,54

13,47 km/h

11

214

Deborger

Ilse

1986

Kena

12:01,62

13,47 km/h

12

233

Wauters

Femke

1991

Edge

12:16,05

13,21 km/h

13

185

Claessens

Heidi

1977

Inko

12:48,70

12,64 km/h

14

190

Verbeke

Delphine

1992

Alizée

12:51,33

12,60 km/h

15

192

Thijs

Dorien

1989

Lex

13:45,34

11,78 km/h

16

197

Konings

Shira

1979

Jimi

13:47,75

11,74 km/h

17

199

Meganck

Tineke

1989

Kira

13:53,35

11,66 km/h

18

209

Van Den Rul

Caroline

1983

Maxx

13:55,39

11,64 km/h

19

188

Perrot

Céline

1992

Lips

14:09,33

11,44 km/h

20

202

Wouters

Tinne

1982

Fenna

15:04,31

10,75 km/h

21

219

Tribolet

Caroline

1976

Boule

18:22,63

8,82 km/h

 

 



 

 

Vétérans (1 & 2)
Cat. court vétérans hommes/mannen
Nés/geboren avant/voor 1974
Afstand 2,70 km

 

1

206

Preuveneers

Gunter

1969

Alpaco

08:03,37

20,11 km/h

2

182

Wery

Philippe

1967

Klyde

08:12,74

19,73 km/h

3

223

Vandueren

Marc

1963

Doka

08:29,21

19,09 km/h

4

213

Lemmens

Danny

1963

Torok

08:39,14

18,72 km/h

5

222

Maury

Fabian

1973

Kuma

08:58,48

18,05 km/h

6

212

Bosmans

Patrick

1963

Shiku

09:18,28

17,41 km/h

7

205

Oyaert

Eric

1968

Jarco

09:20,54

17,34 km/h

8

227

Arijs

Bart

1968

Hribek

09:53,58

16,38 km/h

9

201

De Wachter

Jef

1972

Gerome

10:05,01

16,07 km/h

 

194

Arijs

Bart

1968

Pollux

10:49,73

14,96 km/h

10

215

Rouselle

Yves

1964

Kazan

11:00,91

14,71 km/h

11

231

Krick

Hank

1972

Ice

11:03,39

14,65 km/h

12

198

Joachim

Michel

1953

Nelson

11:11,79

14,47 km/h

13

217

Lesurpied

Antoine

1971

Black

11:26,39

14,16 km/h

14

208

Antoine

Roger

1964

Vanille

12:13,63

13,25 km/h

15

239

Droeshout

Martin

1968

Fay

14:32,39

11,14 km/h

16

184

Van Camp

Marc

1958

Tom

15:47,17

10,26 km/h

 

 

 



 

 

Cat. court vétérans dames/damen
Nées/geboren avant/voor 1974
Afstand 2,70 km

 

1

207

Valkenborgh

Ann

1970

Jogy

09:59,97

16,20 km/h

2

181

Caudron

Milly

1971

Virgile

10:35,03

15,31 km/h

3

224

Van Laecken

Olga

1968

Akro

10:39,10

15,21 km/h

4

195

Duchateau

Christine

1958

Farah

12:13,83

13,25 km/h

5

203

Van Achter

Ingrid

1956

Perro

14:14,41

11,38 km/h

6

211

Vandervennet

Ann

1973

Aptra

14:29,53

11,18 km/h

7

191

Thijs

Viviane

1957

Nahnoe

16:05,99

10:06 km/h

 

 

 

Canicross Uitbergen, miniemen

Cat. minimes garçons/jongens
Nés/geboren de/van 2003 à/tot 2006
Afstand 1,28 km

 

1

122

Van Oost

Eran

2003

Kunta

04:28,44

17,17 km/h

2

125

Vercraeye

Milan

2003

Choupette

05:48,08

13,24 km/h

3

Veekman

Seppe

 

 

 

07:55,00

 

 

 

Cat. minimes filles/meisjes
Nées/geboren de/van 2003 à/tot 2006
Afstand 1,28 km

 

1

124

Bartholome

Clémence

2005

Loulou

05,47,37

13,27 km/h

2

121

Droeshout

Zoë

2006

Gamin

06:47,85

11,30 km/h

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

 

Kuikentjes/poussins
Nés/geboren de/van 2007 à/tot 2013

 

131

Bartholome

Guillaume

2008

Boule

Gefeliciteerd

132

Goosens

Howi

2008

Kena

Gefeliciteerd

133

Rousselle

Yaël

2008

Milou

Gefeliciteerd

134

Rouselle

Eloïse

2011

X

Gefeliciteerd

135

Rouselle

Esther

2011

X

Gefeliciteerd

136

Vercraeye

Manon

2008

Skoebie

Gefeliciteerd

137

Vercraeye

Mika

2010

Amy

Gefeliciteerd

 

 

 

Canicross Uitbergen, Kadetten
Cat. Cadets/jongens
Nés/geboren de/van 1999 à/tot 2002
Afstand 2,70 km

 

1

153

Van Geyt

Brent

2001

Misha

10:41,38

15,15 km/h

2

154

Smets

Brent

1999

Fenja

10:52,36

14,90 km/h

 

 

Cat. Cadettes/Meisjes
Nées/geboren de/van 1999 à/tot 2002
Afstand 2,70 km

 

1

152

Arijs

Julie

2001

Hippie

09:45,25

16,61 km/h

2

151

Van Oost

Loucka

2001

Eyco

10:50,75

14,94 km/h

3

155

Truyen

Iris

1999

Quin

13:59,01

11,59 km/h

4

156

Peirlinck

Maya

2000

Indy

21:09,22

7,66 km/h